שירותי המשרד

הסכם מייסדים
בשלב המקדמי של הקמת חברה בע"מ יושבים בעלי המניות של החברה שעתידה לקום ומסכמים ביניהם את חובותיהם וזכויותיהם. שלב זה הוא חיוני לקביעת אופי החברה ואופי ההסכם בין בעלי המניות בחברה. בהסכם זה נקבע מהן מטרות החברה, את הרכב הון מניות החברה ואת חלוקת ההון. כמו כן נקבע בין היתר את התנאים להעברה, הקצאה או חלוקה אחרת של הון, נכסים, או רווחים. בשלב זה חשוב לכלול את מרבית התרחישים שעלולים לעלות בחייה של החברה, ולחשוב גם על מצבים בהם בעלי המניות מעוניינים לפרק את שיתוף הפעולה. מסמך זה גם יכול לכלול פרטים טכניים לגבי זהות מנכ"ל החברה, כתובת החברה, מספר חברי הדירקטוריון, זכויות מינוי דירקטורים ועוד... עריכה של הסכם מייסדים באופן עצמאי היא בהחלט אפשרית אולם במרבית המקרים בחירה באפשרות כזו עלולה להשאיר מרכיב חיוני מחוץ להסכם שעלולה לפגוע בחברה ובבעלי המניות בעתיד.
קרא עוד
1500 ₪ + מע"מ בלבד
הסכם מייסדים
הקמת חברה
משרד עו"ד דוד פרנק מעניק שירות הקמה וליווי לחברות במגוון מסלולים. המסלולים כוללים את כל עלויות ההקמה והניהול השוטף של החברה. המשרד מעניק שירות משפטי ברמה בסיסית וברמה מקיפה, משלב ההתאגדות ועד לליווי מתמשך בניהול עסקי החברה. המשרד יטפל בעריכת תקנון לחברה, ניסוח ובחינה של מסמכים משפטיים, ייעוץ משפטי ועוד.
קרא עוד
399 ₪ + מע"מ בלבד
רישום חברה בע"מ
הסכם העסקה
הקמת חברה בע"מ, נהדר. עכשיו הזמן להעסיק עובדים. הסכם העסקה טומן בחובו את חובותיו וזכויותיו של העובד. החוק מחייב כי לעובדים יוצג מסמך בכתב המפרט תנאים אלו והחוזה חייב לכלול מרכיבים מסוימים ומוגדרים לפי חוק. חוזה העסקה או מסמך אחר חייב להיות מוצג לעובד בתוך 30 יום מיום תחילת עבודתו של העובד, ובמקרים מסוימים בתוך 7 ימים. הסכם עבודה חסר עלול להעמיד את בית העסק תחת סכנה של קבלת קנסות בגובה אלפי שקלים. בהרבה מקרים יהיה מומלץ להכין הסכם גנרי לסוג העבודה המיוחד של בית העסק ולעבוד באמצעותו עם מרבית העובדים, ובכך לחסוך את המאמץ עבור כל עובד בנפרד.
קרא עוד
780 ₪ + מע"מ בלבד
הסכם העסקה
העברת מניות / הקצאת מניות אונליין
כחלק אינטגרלי מפעולה של חברה נדרש לא אחת לבצע העברה של מניות מבעל מניות אחד למשנהו, או מבעל מניות קיים לבעל מניות חדש. לעיתים רבות העברת המניות טומנת בחובה זכויות נוספים כמו מינוי דירקטור חדש או הסרה של דירקטור אחר. כל פעולות אלו יפות, אולם הן מחויבות בדיווח לרשם החברות כדי שיתעד אותם במרשם. על מנת להעביר מניות בצורה חלקה נדרש להכין את המסמכים הבאים: • פרוטוקול דירקטוריון לאישור פעולת העברת המניות • פרוטוקול אסיפה כללית לאישור פעולת העברת המניות, ייתכן גם אישור שינוי בהרכב דירקטורים. • שטר העברת מניות. • דיווח לרשם החברות על שינוי בעלי המניות. • דיווח לרשם החברות על שינוי בהרכב הדירקטוריון.
קרא עוד
490 ₪ + מע"מ בלבד
העבר מניות
הסכם השקעה
רוצים להשקיע בחברה קיימת? מישהו מעוניין להשקיע בחברה שלכם ולרכוש מניות מן החברה? עליכם להכין הסכם השקעה. הסכם השקעה הינו אחד ממרכיבי הליבה של תחום המשפט המסחרי, הסכם השקעה שמנוסח באופן מקצועי ומיומן יבטח את חברתכם ויאפשר לכם לקבל את המירב מן ההשקעה וליהנות מהעסקה בצורה אופטימלית. הסכם השקעה בדרך כלל מלווה בבדיקת נאותות של החברה שבא נרצה להשקיע, מלווה בבחינת המכלול המשפטי והחשבונאי וכרוך בעבודה רבה. הסכמי השקעה הם ה"לחם והחמאה" של המשרד, אשר מלווה ופועל בתחום זה במקצועיות ובמיומנות רבה ויביא אתכם למקסם את פירות העסקה, הן אם אתם בצד הרוכש והן אם אתם בצד הנרכש.
קרא עוד
499 ₪ + מע"מ + 4.9% מגובה ההשקעה לאחר החתימה
הסכם השקעה
פירוק חברה
החברה חדלה לפעול, וגם אם סגרתם את חשבון הבנק, ואת התיקים במס הכנסה ומע"מ, כל עוד החברה לא פורקה באופן רשמי אצל רשות התאגידים היא תמשיך לצבור חובות בשל החובה לשלם את האגרה השנתית בכל שנה. מעוניינים לפרק את החברה? אנחנו כאן בדיוק בשבילכם, בתוך מספר שלבים פשוטים אונליין תכלו להתחיל בהליך הפירוק כבר כאן, עכשיו ומייד.
קרא עוד
החל מ – 849 ₪ + מע"מ
פירוק חברה
שינוי שם חברה
רוצים להחליף שם לחברה? בתוך מספר פעולות פשוטות נחליף את שם החברה לשם הרצוי החדש. שימו לב כי לא נוכל להבטיח כי יאשרו את השימוש בשם כזה או אחר, וכי ההחלטה הסופית אם לאשר את השם או לדחותו נתונה בידי רשם החברות. מסיבה זו בדיוק אנו ממליצים לתת שלוש חלופות ולחשוב על שמות מקוריים ומיוחדים, כמו כן מומלץ להימנע משימוש במילים כמו "אחזקות", "השקעות" וכדומה.
קרא עוד
390 ₪ + מע"מ
שינוי שם חברה
שינוי כתובת
עברתם לכתובת חדשה? עליכם לעדכן את רשם החברות, הן לעניין משלוח דואר והן לעניין הדיווח המחויב בחוק. מלאו את פרטי הכתובת החדשה אונליין ואנחנו נדאג לכם לכל השאר.
קרא עוד
390 ₪ + מע"מ
שינוי כתובת
פירוק שותפות עסקית
בעל שותפות עסקית ומעוניין בפירוקה? סכסוך בין שותפים, סכסוכים כספיים, אי הסכמות מסחריות ועוד שלל סיבות, מובילות אותנו לפירוק שותפות עסקית. המשרד מציע את שירותו עבור פירוק השותפות העסקית בדרך הפשוטה והיעילה ביותר, באמצעות דיווח לרשם השותפויות, על דרך של הסכמה בין השותפים. המשרד גם יוכל לסייע לצדדים להתוות את הדרך היעילה ביותר לנהל את פירוק השותפות, תוך שמירה על האינטרסים של הצדדים לשותפות.
קרא עוד
1950 ₪ + מע"מ
פירוק שותפות
פירוק עמותה
התקבלה החלטה באסיפה הכללית בדבר פירוק העמותה? בתוך מספר שלבים בודדים אונליין תוכלו להתחיל בהליך הפירוק, עורך דין ממשרדנו ידאג להכין עבורך את כל הניירת הדרושה לטובת הפירוק, ותוך זמן קצר ביותר תהיו כבר אחרי סיומו של ההליך.
קרא עוד
4950 ₪ + מע"מ
פירוק עמותה
רישום שותפות
המשרד מציע את שירותי רישום השתופות באופן היעיל והמהיר ביותר. באמצעות מילוי מספר פרטים אונליין תוכלו להשלים את הליך רישום השותפות. עורך הדין ממשרדנו יכין עבורכם את כל הניירת והמסמכים הנדרשים וידאג להשלמת הפעולות עד לרישומה המלא והסופי של השותפות.
קרא עוד
1950 ₪ + מע"מ
רישום שותפות
רישום עמותה
הינך מעוניין בהקמת עמותה ורישומה? המשרד מציע את שירותו לרישום עמותה בדרך היעילה והמהירה ביותר. באמצעות מילוי מספר פרטים פשוטים אונליין תוכלו להשלים את הליך רישום העמותה. עורך הדין ממשרדנו יכין עבורך את כל הניירת והמסמכים הנדרשים, לרבות הכנת התקנון, וידאג להשלמת הפעולות עד לרישומה המלא והסופי של העמותה.
קרא עוד
1500 ₪ + מע"מ
רישום עמותה
שינוי הרכב דירקטורים
מיניתם דירקטור חדש? החוק מחייב שתעדכנו את רשם החברות בהקדם. מלאו את פרטי הדירקטור החדש שהתווסף ובמידה יש דירקטור שהוסר, מלאו את פרטיו, אנחנו נדאג לכל השאר.
קרא עוד
חוזה מסחרי
הגעתם לרגע שבו החברה מתחילה את שיתוף העולה העסקי שלה עם גורמים נוספים. חשוב מאוד לדעת לנהל נכון את מערכות היחסים עם כל גורם חיצוני שיכול להפיק המון תועלת לחברה אולם לחלופי יכול ליצור הרבה נזקים לחברה. חוזה מסחרי שמנוסח בצורה מקצועית יכולה לשמור על כל האינטרסים שלכם כחברה ולהפיק את המירב משיתוף הפעולה העסקי. לעיתים ניתן לעבוד עם חוזה גנרי, אולם בהסכמים מסחריים לא תמיד ניתן לעשות זאת. אנו ממליצים להיוועץ עם עורך דין בכל בחינה של הסכם מסחרי, וכמובן שבעריכתו.קרא עוד
בחן הסכם מסחרי – 490 ₪ (עד 20 עמודים)
בחן הסכם מסחרי
הכן הסכם מסחרי – 990 ₪ + מע"מ
הכן הסכם מסחרי